Google+

Hukuksal

Filmingen web sitemizde yayınlamış olduğumuz filmler ve fragmanlar konusunda telif haklarına, hukuka ve yasalara aykırı bir davranış söz konusu değildir. Filmingen film sitemiz 5651 sayılı yasada bulunan kanuna göre yer sağlayıcı olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Sitemizde bulunan içeriklerin kontrol edilmesi veya incelenmesi söz konusu değildir. Akabinde sitemizdeki film ve fragmanlar için “uyarı – yayından kaldırma” ricalarını prensip edinmiştir. Yayınlanan eserlerin (film – fragman) telif hakkı veya yasa çiğnenme durumu söz konusu ise kişilerin bizlere info@filmingen.com mail adresimizden bizlere ulaşarak rica – istek – şikayet dilekçelerini elektronik ortamda ileterek belirtmelerini rica ederiz.

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır.

If there’s a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days.

Filmingen.com sitesinde bulunan tüm videolar Facebook, Google, Yahoo Youtube gibi video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu yukarıdaki web sitelerine aittir. Web sitemizde bulunan film ve fragmanların hiçbiri kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır. Sosyal alanlarda paylaşılan videoların url (uzantılarını) kullanarak paylaşmaktayız. Filmingen sitemizde sadece eserlerin afiş fotoğraflarına yer verilmektedir. Buna rağmen hak sahiplerinin bize mail ortamında ulaşması ve eserlerin kaldırılması ile ilgili bilgi vermesi durumunda bu videoları filmingen web sitemizden kaldırabiliriz. İletişim mail adresimiz info@filmingen.com